De 35e Sjef van Ooyen Kapellerbosloop met LK Cross

De 35e Sjef van Ooyen Kapellerbosloop met het Limburgs Cross Kampioenschap vond plaats op zondag 2 december. Bij aangename temperatuur en een modderige ondergrond werd de naam "cross" alle eer aangedaan. Met ruim 300 deelnemers mocht de organisatie terugblikken op een geslaagd evenement. Voor de laatste keer was de coördinatie in handen van Theo Schmeits die bij deze editie het stokje heeft overgedragen aan Rico Lux met zijn team. Zowel voor de senioren bij de hoofdloop en de recreantenloop, alsmede bij de jeugdlopen werd sportief gestreden en werden er mooie prestaties geleverd.

Onderstaand de lijst met de eerste drie plaatsen en de winnaars van het Limburgs Cross Kampioenschap.

MSEN, LK LANGE CROSS    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ricardo Floris LI Atletiek Maastricht 25:28
2 Jeroen Matthes LI STB 26:07
3 Bob van Kasteren LI Atletiek Maastricht 26:34
       
VSEN, LK LANGE CROSS    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ellis Jacobs LI STB 29:27
2 Sharon Trienes LI Unitas 29:42
3 An Lenders LI Venloop Running Team 31:33
       
M35, LK LANGE CROSS    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jurjen Knarren LI AVON 30:13
2 Chris Steuns LI Swift 31:05
       
V35, LK LANGE CROSS    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Mechtild Dackus-Panhuysen LI Atletiek Maastricht 33:25
2 Astrid Meuleners LI AVON 36:53
3 Carmen Jacobs LI STB 37:30
       
M40, LK LANGE CROSS    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Dennis Lymandt LI STB 32:15
2 Mikel Noblesse LI Achilles-Top 34:54
       
M45, LK LANGE CROSS    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Bert Verboort LI Caesar 28:56
2 Michel Deckers LI Atletiek Maastricht 32:05
3 Michel Hodenius LI STB 34:15
       
V45, LK LANGE CROSS    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Verona Janssen LI Unitas 49:39
       
M50, LK LANGE CROSS    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jean-Pierre Dieteren LI Caesar 29:41
       
V50, LK LANGE CROSS    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Annick Ploumen LI STB 39:59
       
M55, LK LANGE CROSS    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 John Bosch LI Atletiek Maastricht 30:16
2 Frans Deenen LI ATV Venray 30:44
3 Rob Riksen LI STB 30:56
       
M60, LK LANGE CROSS    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Wil Pepels LI Caesar 32:25
2 Arno Škrabanja LI Caesar 33:14
3 Nico Verstraten LI Atletiek Helden 34:01
       
JJUNA, LK JONG. JUNA    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jesse van der Raadt LI STAP 20:43
2 Alex Smeets LI Caesar 21:20
3 Roel Gorissen LI Caesar 22:56
       
MJUNA, LK MEIS. JUNA    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Fenne Janssen LI Venloop Running Team 16:05
       
MMINI, LK M+J MINIPUP    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tess Wassenberg LI Unitas 3:44
2 Saar Schuman LI STB 4:04
3 Sophie Deckers LI Unitas 4:29
       
JMINI, LK M+J MINIPUP    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Robbe Boersma LI Unitas 3:28
2 Jules van Montfort LI STB 3:55
3 Mick Scholtz LI STB 3:58
       
MPUPC, LK M+J PUP C    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Anne Aardenburg LI Unitas 4:49
2 Norah Weerts LI STB 5:11
3 Milou Hoesen LI STB 5:23
       
JPUPC, LK M+J PUP C    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Sam Kleintjens LI STB 4:43
2 Pieke van de Ven LI STB 5:08
3 Neil Duckers LI Caesar 5:33
       
MPUPB, LK M+J PUP B    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Anna van der Velden LI Scopias 4:14
2 Indy Brinkman LI STB 4:46
3 Lynn Cremers LI STB 5:07
       
JPUPB, LK M+J PUP B    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Timo Wassenberg LI Unitas 4:18
2 Jan Aardenburg LI Unitas 4:32
3 Noah Babic LI Swift 4:34
       
MPUPA, LK M+J PUP A    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Kaate Mulders LI Gennep Atlet-Vitesse 3:54
2 Eva Teneij LI Caesar 4:28
3 Sara van Ham LI Achilles-Top 4:32
       
JPUPA, LK M+J PUP A    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Max Hutjens LI Venloop Running Team 3:49
2 Siep Trommelen LI Atletiek Maastricht 3:54
3 Karsten Debets LI Caesar 3:56
       
MJUND, LK M+J JUN D    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Kiara Sluijpers LI AVON 8:38
2 Emma Aarts LI Atletiek Maastricht 8:49
3 Jolie Baerveldt LI AVON 9:20
       
JJUND, LK M+J JUN D    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Dani Meisen LI Caesar 8:00
2 Rik Janissen LI Venloop Running Team 8:17
3 Hense Teneij LI Caesar 8:24
       
MJUNC, LK M+J JUN C    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Suze Gipmans LI Venloop Running Team 8:41
2 Lynn van Ham LI Achilles-Top 8:42
3 Anna Coerver LI STB 8:48
       
JJUNC, LK M+J JUN C    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Falco Aarts LI Atletiek Maastricht 7:12
2 Pjotr Dolfsma LI Venloop Running Team 7:15
3 Dion Eijssen LI Unitas 7:23
       
MJUNB, LK M+J JUN B    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Suzie Hahnraths LI Caesar 8:19
2 Kirsten Maes LI Unitas 8:22
3 Jill Wanten LI Swift 8:43
       
JJUNB, LK M+J JUN B    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Niels Peeters LI Venloop Running Team 6:54
2 Jesse Cuijpers LI Caesar 7:00
3 Matthijs Buijsen LI Caesar 7:13


De 35e Kapellerbosloop wordt mede mogelijk gemaakt door :
Glashandel- en Schildersbedrijf Sjef van Ooyen Landgraaf b.v.
Webstudio7
Loperscompany Harry Driessen - Heerlen
Meandergroep
Gemeente Landgraaf

© 2013 STB Landgraaf  |  Alle rechten voorbehouden  |  Disclaimer | Privacyverklaring
Website door: Webstudio 7